- RAZER

Цена
€226 32 / 442 64 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Разположение на устройството | Външен |
| Интерфейс | USB |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Външен цвят | Бял |
| Включени аксесоари | Документация |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Бял |
| Изисква периферни устройства | USB порт |
| Нетно тегло | 0.933 кг |
| Локализация | US English |
| Включени аксесоари | Документация |
| Включени кабели | USB Type C to USB Type A Cable |
| Включени кабели | USB Type C to USB Type A Cable |
| Изисква периферни устройства | USB порт |
| Нетно тегло | 0.933 кг |
| Тегло | 1.41кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип ключове | Оптични |
| Подредба | TKL |
| Подсветка | RGB |
| Език на клавиатурата | US |
| Тип на суичовете | Razer |
| Hot-swappable | Не |
| Polling Rate (Hz) | 8000 |
| N-Key Rollover | Да |
| Макро клавиши | Да |
| Включена опора за китка | Не |
| USB Passthrough | Не |
| Тегло | 1.41кг |
RAZER Huntsman V3 Pro Tenkeyless Gaming Keyboard - Бял - US подредба
Изживейте най-бързите аналогови оптични превключватели с регулируем ход на натискане, което ви дава конкурентно предимство във всяка игра. Компактният дизайн без цифров блок освобождава място на бюрото за мишката, като запазва пълна функционалност. С технологията Razer HyperPolling до 8000 Hz получавате почти моментална реакция при всяко натискане.
Ключови Предимства
- Razer Analog Optical превключватели — Регулирайте хода от 0.1 mm до 4.0 mm в движение за прецизен контрол в FPS, състезателни или MOBA игри.
- Tenkeyless (TKL) форм-фактор — Компактната подредба спестява място и подобрява ергономичното позициониране на мишката.
- Razer HyperPolling 8000 Hz — 8 пъти по-бързо от стандартните гейминг клавиатури, намалявайки латентността почти до нула.
- Двойно формовани PBT клавишни капачки — Издръжливи, устойчиви на мазнини и с ясни надписи.
- Вградена памет и запис на макроси — Съхранете до 5 профила и записвайте макроси директно от клавиатурата без софтуер.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB-C) |
| Тип ключове | Оптични (Razer Analog Optical) |
| Подредба | TKL |
| Подсветка | RGB на всеки клавиш |
| Език на клавиатурата | US |
| Тип на суичовете | Razer |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| N-Key Rollover | Да |
| Макро клавиши | Да (запис на момента) |
| Включена опора за китка | Не |
| USB Passthrough | Не |
Какво има в кутията
- RAZER Huntsman V3 Pro Tenkeyless Gaming Keyboard
- USB-C към USB-A кабел
- Бързо ръководство
- Razer стикери
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






